ההתמחות שלי היא משפט פלילי על כל רבדיו

אני מתמחה בייצוג בכל ההליכים הפליליים, ומתמקד באוכלוסייה נורמטיבית, ללא עבר פלילי, שנחשפת לראשונה לעולם מורכב זה. אני מלווה את לקוחותיי החל משלבי החקירה הראשוניים אל תוך התיקים עצמם, בכל סוגי העבירות. אני זמין בכל שעות היממה ובכל רחבי הארץ. הטיפול שלי בלקוחות מתאפיין בנחישות, התמדה, ליווי אישי וזמינות וכמובן מקצועיות בלתי מתפשרת. רק מי שעובד בקביעות עם אוכלוסייה נורמטיבית, מבין את המקום הפסיכולוגי והרגשי שאנשים מן הישוב מגיעים ממנו. לכן אני יודע לתת את המענה המדויק לצרכים של לקוחותיי, ללא קשר לסוג העבירה ולחומרתה.

בהשכלתי אני בוגר אוניברסיטת חיפה במסלול המשולב – משפטים (.LL.B) והיסטוריה כללית (.M.A), וכן בעל הסמכה כמאמן (קואוצ'ר) רגשי. לאחר לימודיי באוניברסיטה, התמחיתי בפרקליטות הפלילית של מחוז חיפה אצל שתיים מבכירות הפרקליטות. בהמשך, בין השנים 2019-2016, התמקצעתי בשניים מהמשרדים המובילים בארץ בתחומי הפלילי והצווארון הלבן. מאז 2019 אני בדרך עצמאית, במשרד הממוקם בלב העיר תל אביב. 

זקוק לייעוץ משפטי?

עו"ד עמרי לשם מלווה את לקוחותיו החל משלבי החקירה הראשוניים אל תוך התיקים עצמם, בכל סוגי העבירות. עו"ד עמרי לשם זמין בכל שעות היממה ובכל הארץ.

ליצירת קשר אנא השאר פרטים

עורך דין פלילי עמרי לשם מומחה במשפט פלילי, בוגר ומוסמך אוניברסיטת חיפה. בעברו עבד בפרקליטות ובמשרדים מובילים, וכעת בעל משרד עצמאי במרכז תל אביב. זמין 24/7.

כל תחומי המשפט הפלילי, מרגע הזימון לחקירה, דרך הליך המעצר ועד להגשת כתב אישום. התמחות ספציפית בהכנת כתבי בי-דין ובקשות הקשורות להליך הפלילי, לרבות ערעורים, מחיקת רישום פלילי וחנינות.

פרטי תקשורת